MÁTE POKAZENÝ POČÍTAČ ?

RÝCHLA POMOC PRE VÁŠ POKAZENÝ, SPOMALENÝ, ZAVÍRENÝ
ČI ZASTARALÝ POČÍTAČ ALEBO NOTEBOOK

 

RÝCHLO NA POČKANIE - KVALITNE - LACNO

 

Po - Ne : 14:00 - 19:00 okrem soboty - priamo na prevádzke 
alebo na tel. čísle : 0905 665 951

 

DIAGNOSTIKA A PREVENCIA

 

Diagnostika - zistenie závady:

Urobíme dôkladnú diagnostiku Vášho počítača/notebooku a zistíme prípadnú závadu. Váš pokazený komponent vymeníme v čo najkratšom čase. U notebookov vymieňame LEN pevné disky, operačnú pamäť. Ostatné opravy vykonávajú značkové servisy. Monitory, tlačiarne a iné externé zariadenia neopravujeme.
Cena - 5,00 €
ZDARMA - ak si u nás necháte počítač/notebook opraviť.

 

Optimalizácia:

Skontrolujeme nastavenie biosu, funkčnosť antivírového programu, odinštalujeme nepotrebné programy, urobíme čistenie disku a defragmentáciu disku, prípadne iné potrebné úkony. Nainštalujeme potrebné aktualizácie a bezpečnostné záplaty operačného systému. Váš počítač/notebook bude pracovať rýchlejšie a efektívnejšie.
Odporúčame urobiť: najmenej raz ročne.
Cena - 5,00 €

 

Vyčistenie počítača od prachu:

V závislosti od podmienok a častosti používania počítača doporučujeme jeho kompletné vyčistenie. Táto služba zahŕňa vyčistenie vnútra skrinky a ventilátorov chladenia od prachu. Zníži sa tak prehrievanie, čiastočne aj hlučnosť a predĺži sa životnosť komponentov. Zároveň Vám skontrolujeme stav ostatných komponentov.
Odporúčame urobiť: najmenej raz ročne.
Cena - 4,00 €

 

Upgrade, cenové ponuky a poradenstvo:

Navrhneme Vám upgrade Vášho počítača a uskutočníme jeho realizáciu. U notebookov je väčšinou možné len rozšírenie operačnej pamäte, prípadne výmena pevného disku za väčší a rýchlejší. Poradíme Vám pri výbere nového počítača či notebooku tak, aby spĺňal Vaše požiadavky a bol cenovo dostupný. Vypracujeme Vám výhodnú cenovú ponuku.
ZDARMA - návrhy upgradu, cenové ponuky a poradenstvo


HARDVÉROVÉ OPRAVY A INŠTALÁCIE

 

Výmena vadného komponentu:

Po dôkladnej diagnostike Vám vadný komponent vymeníme v čo najkratšom čase.
Cena - 5,00 €

 

Inštalácia nových komponentov a externých zariadení:

Nainštalujeme Vám rozširujúce karty (zvukové, IEEE 1394), pevné disky, televízne tunery, tlačiarne, skenery, multifunkčné zariadenia, web kamery, fotoaparáty, mp3 prehrávače a iné zariadenia. V cene je montáž komponentu a inštalácia jeho ovládača, prípadne doplnkového programu.
Cena - 5,00 €


INŠTALÁCIE SOFTVÉRU

 

Inštalácia softvéru:

Nainštalujeme Vám akýkoľvek legálne zakúpený softvér alebo softvér, ktorý možno zdarma používať a testovať (freeware, shareware, trial a beta verzie).
Cena - 5,00 €

 

Inštalácia alebo reinštalácia operačného systému Windows na nový alebo starý počítač:

Ak máte nový počítač bez operačného systému, alebo v prípade zhavarovaného operačného systému, nainštalujeme (preinštalujeme) Vám Windows XP, Windows Vista, Windows 7, alebo Windows 8. Samozrejmosťou je jeho aktivácia a aktualizácia vrátane všetkých bezpečnostných záplat a inštalácia potrebných ovládačov. Zároveň Vám navrhneme najvhodnejší antivírový systém a ZDARMA Vám ho nainštalujeme. Ušetríte tak 5,00 € za dodatočnú inštaláciu.
Cena - 15,00 €

ZDARMA - ak ste si kúpili nový počítač s operačným systémom u nás.

 

SERVIS U VÁS - VÝJAZD

 

Servis u Vás doma - výjazd:

 

Servis u Vás v Prešove.

Cena - 5,00 €

 

Servis mimo Prešov.

Cena za 1 km - 0,30 €

 

(Cena zahŕňa náklady za použitie auta, príp. poplatky za parkovanie ale nezahŕňa servisné poplatky.

 

Zapojenie počítača u Vás doma alebo v práci:

 

Ak ste sa sťahovali alebo máte nový počítač, zapojíme všetku kabeláž, pripojíme ho na internet, odskúšame a predvedieme.

Cena - 10,00 € + cena za materiál.

 

Nastavenie internetu, e-mailu a routera:

 

Nastavíme Vám internet, e-mailové kontá a pripojíme Váš počítač a notebook cez router prostredníctvom káblovej siete (LAN) alebo bezdrôtovej wifi siete (WLAN).

Cena - 5,00 €

 

ŠKOLENIE A OSTATNÉ SLUŽBY

 

Ak ste začiatočník a potrebujete krátke školenie ohľadom používania počítača/notebooku, internetovania a mailovania alebo práce v textovom či tabuľkovom programe, prípadne požadujete činnosť, ktorá nie je uvedená v tomto cenníku, účtujeme nasledovnú hodinovú sadzbu:

Cena - 10,00 €

 

PRÍPLATKY

 

- Noc (19:00 - 08:00) : 100% zo sumy

- Deň pracovného pokoja (sviatky): 200% zo sumy

HP Pavilion x360

HP Slate 7 tablet

Refurbished program